dorotachojnowska12Dorota Chojnowska – jestem położną. Pracuję w CMŻ w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie. Mam czwórkę własnych dzieci- stąd doskonale wiem, jak czuje się kobieta w czasie ciąży, w czasie porodu, po porodzie i opiekując się małym dzieckiem.
Bycie położną, to nie tylko mój zawód, ale również wielka pasja życiowa 🙂

 

 

 

elzbietamichalczykElżbieta  Michalczyk -jestem  psychologiem, terapeutą Integracji Sensorycznej SI. Prowadzę diagnozę i terapię zaburzeń przetwarzania słuchowego metodą Johansena, trening wzrokowy oraz masaż Shantala. Mam dwoje nastoletnich dzieci.

 

 

 

 

Katarzyna Kowalska – jestem  rehabilitantką, terapeutą Integracji Sensorycznej SI. Prowadzę diagnozę i terapię dzieci i niemowląt metodą NDT-Bobath.

 

 

 

Zuzanna Szupryczyńska  z zawodu ratownik medyczny i położna. Z małymi pacjentami
w stanach zagrożenia życia pracuje od 8 lat, a z kobietami w ciąży, podczas porodu i połogu od 6 lat. Najbliższe jej sercu jest udzielanie pierwszej pomocy przedszpitalnej w stanach nagłych, edukacja w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz prowadzenie aktywnego porodu przez położną. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywa jako ratownik medyczny-kierownik zespołu wyjazdowego pogotowia ratunkowego oraz jako położna w jednym z warszawskich szpitali, który posiada tytuł szpitala przyjaznego dziecku. Prywatnie uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia, kobieta pełna pomysłów i energii. Wybrała zawód położnej i ratownika medycznego ponieważ od zawsze chciała zajmować się tym co najbardziej kruche – czyli życiem drugiego człowieka.